Spolupráce s firmami

STUDNAŘSTVÍ MALÍŠEK

Studnařství Malíšek se zabývá ručně kopanými studnami.

www.studny-malisek.cz

QUILTING MATRACE

Výroba a prodej kvalitních matrací.

www.quilting.cz

ASIO ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD (ČOV), ÚPRAVA VODY A ČIŠTĚNÍ VZDUCHU

Dodavatel v oblasti čištění odpadních vod, čištění vzduchu, úpravy vody nebo hospodaření s dešťovou vodou, např. nádrže na dešťovou vodu AS-REWA. K dispozici máme čistírny odpadních vod pro města i obce, domácí ČOV pro rodinné domy, plastové nádrže – septiky, pro odvod dešťové vody z pozemku drenážní systémy (vsakovací tunely, zasakovací rošty a další vsakovací systémy) nebo další zařízení na úpravu a čistění vody a vzduchu.

www.asio.cz

BRAMAC STŘECHY

Dodavatel betonových, pálených i plechových střech.

www.bramac.cz

HELUZ KONSTRUKČNÍ SYSTÉM CELÉHO DOMU

Český dodavatel keramických cihel s různými parametry, stropy, překlady a komíny. Nabízí také materiály pro zdění – malty pro tenkou spáru, pro celoplošnou tenkou spáru, zdicí pěnu a tepelněizolační malty. Z výrobků tak může vzniknout celá hrubá stavba.

www.heluz.cz

WIENERBERGER KONSTRUKČNÍ SYSTÉM CELÉHO DOMU

Výrobce keramických cihel Porotherm pro vnější a vnitřní zdivo, keramobetonové překlady a keramické polomontované stropy. Nabízí lícové cihly, obkladové pásky Terca a cihlové dlažby Penter. Stal se také největší výrobce keramické střešní krytiny v České republice – produktová značka Tondach. Wienerberger vám nabízí komplexní řešení pro výstavbu vašeho domu jakožto keramické obálky.

www.wienerberger.cz

YTONG KONSTRUKČNÍ SYSTÉM CELÉHO DOMU

Dodavatel porobetonových cihel s různými parametry, stropy, překlady a schodiště. Nabízí také materiály pro zdění – malty pro tenkou spáru, pro celoplošnou tenkou spáru. Z výrobků tak může vzniknout celá hrubá stavba.

www.ytong.cz

DEKTRADE STAVEBNINY

Program technické podpory pro projektanty a architekty. Bezmála 300 kvalitních výrobců ve stavebninách. Pro své zákazníky pečlivě vybíráme jen ty nejlepší dodavatele.

www.dek.cz 

KD SYSTEM

Plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře, hliníkové systémy

www.kdsystem.cz